Razvoj koji mijenja pravila igre projekt je koji obuhvaća područje prava, strojarstva i umjetne inteligencije pritom stavljajući težište na ubrzani razvoj umjetne inteligencije koja je sve prisutnija u strojarstvu. Međutim, uz ovaj napredak dolazi do potrebe za pravnom regulacijom koja osigurava etičko i sigurno korištenje tehnologija, balansirajući inovacije s društvenim i pravnim normama. Ova integracija mijenja dinamiku industrije, tehnološki napredak i regulatorni okvir postaju neraskidivo povezani, oblikujući našu budućnost na globalnoj razini. Upravo iz tog razloga, ne samo da se osvrnemo na već, itekako, aktualnu temu pokušamo mladima približiti navedenu problematiku.

• Datum: 24.05.2024. 01:00 PM
  • Lokacija Perkovčeva ulica 2, Zagreb, Croatia (Karta)
  • Više informacija: Novinarski dom

Prijavi se